O NÁS

Jsme firma z pomezí Českého ráje a Podkrkonoší, z Lomnice nad Popelkou. Zabýváme se všestranně vybavením domácností - prodáváme nábytek, kuchyně, podlahové krytiny aj., a též provádíme návrhy, montáže i pokládky.

5. 10. 2005 jsme otevřeli na adrese 5. května 1329, Lomnice nad Popelkou prodejnu nábytku a dětských pokojů. V této době bylo otevřeno pouze první patro.

V červenci 2007 jsme prodejnu rozšířili o přízemí, kde jsme se zabývali prodejem podlahových krytin.

V prosinci 2013 jsme postavili naproti přes ulici, na adrese Lidická 739, novou vzorkovou prodejnu dveří a zakázkového nábytku firmy Monarc, včetně kuchyňského studia.

A nakonec v lednu 2020 jsme otevřeli v původních prostorách 5. května 1329 nové křídlo, kde vznikl samostatný prostor pro podlahové krytiny. Náš obchod se tímto krokem stal přehlednější a vzniklo více místa pro vzorkový prodej nábytku a sedacích souprav.


Naše prodejní plocha je nyní více než 600 m2.

Na adrese 5.května 1329 naleznete v přízemí vzorkovnu sedacích souprav, židlí, stolů a ostatního nábytku převážně od českých firem. V prvním patře se nachází centrum zdravého spánku.

V druhé prodejně Lidická 739 je Vám k dispozici vzorkovna dveří a kování. V prvním patře vystavujeme nábytek českých a slovenských firem: MONARC, NÁBYTEK POHODA A DREVONA.


Naši zákazníci si cení možnosti zařídit si své bydlení kompletně od podlahy po strop. Velkou výhodou je výběr a sladění barev a dekorů nábytku, dveří i podlahových krytin v jedné provozovně. Následná realizace od jedné firmy je taktéž výhodou.

Reference

Zde si můžete přečíst několik zpráv od spokojených zákazníků

p. Martin Kracík

Jičín

"Děkuji za skvělou práci, kterou Vaše firma odvedla. Jsme velmi spokojeni také s přístupem a ochotou nám vyjít vstříc. Zkrátka Vás budeme rádi doporučovat."

Mr. Robert Jodas

zákazník stěhující se z JAR do ČR

"Dobry den,
Este jednou dekuiju moc krat za pomoc a super nabytek.. As budu myt dlazba udelano tak to mlada holka co byla moc a moc ochotna pomoc ( co jse nevidi v cesku i EU ) tak my udela oba kuchine.
Jako firma ste byli nejlepsi za vse.
Drzim palce na vase rust a jak jste jse chovali keme budou vse cizince k vam chodit. Reknu vse co znam. ale jesli koupej to nemuzu rikat. "

pí Iveta Stránská

Lomnice nad Popelkou

"Obchod nabízí široký výběr zboží. Personál je milý a vstřícný s profesionálním přístupem. Dokážou vždy dobře poradit. Za nás mohu nákup v tomto obchodě jen doporučit."

pí Blanka Němcová

Lomnice nad Popelkou

"Kuchyň je v provozu každý den, vše funguje tak jak má. Jsem z ní nadšená a velmi spokojená. Splnili jste mi můj sen. Děkuji."

Marek Vondrák

Dobrý den, díky moc za skvělou spolupráci, jsme velmi spokojeni. Peníze obratem zasílám, ať se daří!

S pozdravem

Marek Vondrák

Produkce KZMJ

vondrak@kzmj.cz